Pracownicy

Pracownicy

Imię Nazwisko Email Telefon
Barbara Trzebicka btrzebicka@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 128
Elżbieta Twardowska etwardowska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 242
Patrycja Tworzydło ptworzydlo@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 203, 204
Agnieszka Urgacz-Kowalczuk aukowalczuk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 147
Alicja Utrata-Wesołek autrata@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 261
Roman Walentyński Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100
Wojciech Wałach wwalach@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 259
Andrzej Wanic awanic@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 208
Ilona Wąwoźna iwawozna@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 125
Jakub Włodarczyk jwlodarczyk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 144, 209
Aleksandra Wolińska-Grabczyk awolinska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 114
Paweł Wróbel pwrobel@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 166, 160
Sonia Wunsik swunsik@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 293
Gabriela Wydok gwydok@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 124
Wiesław Zgryszka Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100

Adres i kontakt

Nasz adres:
ul. M. Curie-Skłodowskiej 34
41-819 Zabrze
Telefon/Fax:
Tel. +48 32 271-60-77
Fax +48 32 271-29-69
 
Rzecznik prasowy:
Prof. dr hab. Grażyna Adamus, tel. +48 32 271-60-77 w. 226


 
Inspektor Ochrony Danych:
mgr Paulina Gąsior, tel. +48 32 271-60-77 w. 236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


W skrócie

Centrum powstało 1 stycznia 2007 r. w wyniku połączenia Centrum Chemii Polimerów PAN w Zabrzu i Zakładu Karbochemii PAN w Gliwicach – dwóch placówek Polskiej Akademii Nauk, które od lat prowadziły systematyczne prace nad wytwarzaniem i właściwościami materiałów makrocząsteczkowych - polimerowych i węglowych.

BIP CMPW PAN