Pracownicy

Pracownicy

Imię Nazwisko Email Telefon
Grażyna Adamus gadamus@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 226
Alicja Bachmatiuk abachmatiuk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 158
Henryk Bednarski hbednarski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 116
Marcelina Bochenek mbochenek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 259
Aleksandra Borecka aborecka@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 153
Ewa Brusik ebrusik@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 124
Barbara Bywalec bbywalec@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 125
Anna Celny acelny@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 258
Paweł Chaber pchaber@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 217
Magdalena Czapla Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100
Przemysław Data pdata@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 118
Piotr Dobrzyński pdobrzynski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 208
Dariusz Domagalski ddomagalski@cmpw-pan.edu.pl
  • Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 221
Marian Domański mdomanski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 118
Adrian Domiński adominski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 217
Andrzej Dworak adworak@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 298
Teresa Dziedzic tdziedzic@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 297
Katarzyna Filipek kfilipek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 248
Aleksander Foryś aforys@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 131
Paulina Gąsior pgasior@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 236
Dagmara Gładysz dgladysz@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 291
Paweł Gnida pgnida@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 118
Marcin Godzierz mgodzierz@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 104
Barbara Hajduk bhajduk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 120
Anna Hercog ahercog@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 133, 135, 136
Henryk Janeczek hjaneczek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 121
Andrzej Jankowski ajankowski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 107
Bożena Jarząbek bjarzabek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 101
Joanna Jaworska jjaworska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 148, 151
Katarzyna Jelonek kjelonek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 152, 163
Bożena Kaczmarczyk bkaczmarczyk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 161
Wiesław Kalinowski Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100
Paulina Karpeta-Jarząbek pkarpeta@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 152
Janusz Kasperczyk jkasperczyk@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 230
Maciej Kasprów mkasprow@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 258
Michał Kawalec mkawalec@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 157

Adres i kontakt

Nasz adres:
ul. M. Curie-Skłodowskiej 34
41-819 Zabrze
Telefon/Fax:
Tel. +48 32 271-60-77
Fax +48 32 271-29-69
 
Rzecznik prasowy:
Prof. dr hab. Grażyna Adamus, tel. +48 32 271-60-77 w. 226


 
Inspektor Ochrony Danych:
mgr Paulina Gąsior, tel. +48 32 271-60-77 w. 236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


W skrócie

Centrum powstało 1 stycznia 2007 r. w wyniku połączenia Centrum Chemii Polimerów PAN w Zabrzu i Zakładu Karbochemii PAN w Gliwicach – dwóch placówek Polskiej Akademii Nauk, które od lat prowadziły systematyczne prace nad wytwarzaniem i właściwościami materiałów makrocząsteczkowych - polimerowych i węglowych.

BIP CMPW PAN