Pracownicy

Pracownicy

Imię Nazwisko Email Telefon
Klaudia Kurtyka ktokarska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 158
Daria Lipowska-Kur dlipowska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 257
Mieczysław Łapkowski mlapkowski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 228
Andrzej Marcinkowski amarcinkowski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 132
Magdalena Martinka Maksymiak mmaksymiak@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 217
Barbara Mendrek bmendrek@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 248
Monika Musiał-Kulik mmusial@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 152, 202
Marta Musioł mmusiol@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 219
Barbara Niśkiewicz bniskiewicz@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 128
Klaudia Nocoń-Szmajda knocon@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 105
Natalia Oleszko-Torbus noleszko@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 248
Karolina Olszowska kolszowska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 260
Łukasz Otulakowski lotulakowski@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 258
Małgorzata Pastusiak mpastusiak@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 209
Marzena Pławszewska mplawszewska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 146, 148
Sławomira Pusz spusz@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 250
Sunita Ranote sranote@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 220
Mark Rummeli mrummeli@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 165
Joanna Rydz-Pawlak jrydz@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 219
Anna Rymsza Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100
Ewa Schab-Balcerzak eschab-balcerzak@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 112
Theodoros Sentoukas tsentoukas@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 298
Wanda Sikorska wsikorska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 219
Mariola Siwy msiwy@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 105
Katarzyna Skałecka kskalecka@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 129
Anna Smola-Dmochowska asmola@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 209
Wojciech Sobolewski Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 100
Michał Sobota msobota@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 157
Mateusz Stojko mstojko@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 151
Bożena Szapska bszapska@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 198
Urszula Szeluga uszeluga@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 245
Aldona Szwarlik aszwarlik@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 124
Natalia Śmigiel-Gac ngac@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 209
Paulina Teper pteper@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 195
Jayaramudu Tippabatini jtippabatini@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 217
Barbara Trzebicka btrzebicka@cmpw-pan.edu.pl Zabrze: + 48 32 271 60 77 w. 128

Adres i kontakt

Nasz adres:
ul. M. Curie-Skłodowskiej 34
41-819 Zabrze
Telefon/Fax:
Tel. +48 32 271-60-77
Fax +48 32 271-29-69
 
Rzecznik prasowy:
Prof. dr hab. Grażyna Adamus, tel. +48 32 271-60-77 w. 226


 
Inspektor Ochrony Danych:
mgr Paulina Gąsior, tel. +48 32 271-60-77 w. 236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


W skrócie

Centrum powstało 1 stycznia 2007 r. w wyniku połączenia Centrum Chemii Polimerów PAN w Zabrzu i Zakładu Karbochemii PAN w Gliwicach – dwóch placówek Polskiej Akademii Nauk, które od lat prowadziły systematyczne prace nad wytwarzaniem i właściwościami materiałów makrocząsteczkowych - polimerowych i węglowych.

BIP CMPW PAN