Praca

Praca

DYREKTOR CENTRUM MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I WĘGLOWYCH PAN W ZABRZU
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO ASYSTENTA (1 wakat)

Beneficjent konkursu będzie uczestniczył w pracach związanych z otrzymywaniem, funkcjonalizacją i charakterystyką nanostruktur węglowych wykorzystywanych jako komponenty sensorów elektrochemicznych oraz napełniacze nanokompozytów polimerowych. Prace te są realizowane w Pracowni Materiałów Węglowych i Polimerowo-Węglowych.

Więcej

Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk zatrudni pracownika do pracy w Sekretariacie Naukowym w pełnym wymiarze czasu pracy, w trybie stacjonarnym.

Więcej

Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk zatrudni pracownika do pracy w Dziale Obsługi Badań, w pełnym wymiarze czasu pracy, w trybie stacjonarnym.

Więcej

Regulamin oceny pracowników naukowych w CMPW PAN znajduje się w załączniku

Więcej

Zatrudnienie na stanowiska naukowe asystenta, adiunkta, profesora instytutu i profesora w Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN odbywa się na drodze konkursu ogłoszonego przez Dyrektora Instytutu.

Więcej

Adres i kontakt

Nasz adres:
ul. M. Curie-Skłodowskiej 34
41-819 Zabrze
Telefon/Fax:
Tel. +48 32 271-60-77
Fax +48 32 271-29-69
 
Rzecznik prasowy:
Prof. dr hab. Grażyna Adamus, tel. +48 32 271-60-77 w. 226


 
Inspektor Ochrony Danych:
mgr Paulina Gąsior, tel. +48 32 271-60-77 w. 236
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


W skrócie

Centrum powstało 1 stycznia 2007 r. w wyniku połączenia Centrum Chemii Polimerów PAN w Zabrzu i Zakładu Karbochemii PAN w Gliwicach – dwóch placówek Polskiej Akademii Nauk, które od lat prowadziły systematyczne prace nad wytwarzaniem i właściwościami materiałów makrocząsteczkowych - polimerowych i węglowych.

image      BIP CMPW PAN